ПРАВИЛА ОТЕЛЯ


Внутрішні правила надання готельних послуг в спа-готелі «Потоки Хауз»
 
1.     Згідно з Правилами, поселення в готель проводиться тільки при пред'явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Діти до 16 років поселяються при пред'явленні свідоцтва про народження.
2.     Оплата за проживання і послуги, що надаються Готелем, здійснюються готівкою, за безготівковим розрахунком або кредитними картками, згідно чинного в готелі прейскуранта. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях. Діти до 6 років проживають в готелі безкоштовно.
 • Оплата послуг за проживання при безготівковій формі розрахунку здійснюється в повному обсязі на підставі виставлених Готелем попередніх рахунків за три дні до заїзду Замовника.
 • Оплата готівкою або кредитною карткою здійснюється при поселенні Гостя (гостей) в розмірі повної вартості за весь період проживання.
3.     Розрахунок оплати за проживання вважається з 14:00 тієї дати, коли гість заїхав, незалежно від фактичного години заїзду. При проживанні менше доби оплата стягується за цілу добу незалежно від розрахункової години. Валюта - гривня.
4.     Для гарантованого бронювання номера в готелі, здійснюється передоплата в розмірі вартості однієї доби проживання з подальшою оплатою при заїзді суми, що залишилася за весь період проживання. У разі негарантованого бронювання, готель залишає за собою право анулювати номер без попередження Гостя в разі отримання інших заявок на гарантоване бронювання на ці ж дати.
5.     При бронюванні номера в готелі, на мобільний телефон клієнта (який вказується при бронюванні) приходить на месенджер (Viber) SMS підтвердження броні та реквізити до сплати. У разі, якщо клієнту не прийшло SMS підтвердження, йому необхідно повідомити про це готель, тоді буде повторно вислане підтвердження. Якщо клієнт залишив невірні дані або не виходить на зв'язок протягом трьох днів до моменту заселення, щоб підтвердити заїзд і не має гарантованого бронювання (оплаченої першої доби проживання), тоді таке бронювання буде скасоване.
6.     При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за першу добу проживання поверненню не підлягає.
7.     Ранній заїзд (до 14:00) і пізній виїзд (після 12:00) оплачуються додатково згідно із затвердженим тарифом при наявній можливості.
8.     Продовження проживання в готелі проводиться до розрахункового часу (до 12:00) при наявності вільних місць.
9.     Умови зняття броні номерів в Готелі: гість може анулювати номер без штрафних санкцій за 3 дні до дати прибуття в готель, в іншому випадку стягуються кошти у розмірі першої доби проживання в готелі.
 
ПОРЯДОК ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ
 
1.     Готель працює для Вас 24 години на добу 7 днів на тиждень. Розрахунковий час - 14:00, час заїзду в готель - 14:00, час виїзду - 12:00.
2.     Сніданок з 9:00 до 12:00. Звертатись необхідно до офіціанта.
3.     Перебування гостей в номерах дозволяється з 8:00 до 23:00, а після 23:00 за наявності у гостей документів і сплаченого койко-місця за кожного гостя.
4.    З 23:00 години вечора і до 08:00 години ранку на території готелю необхідно зберігати тишу.
5.    Залишаючи номер, ключ від дверей номера, після його закриття слід залишати у адміністратора.
6.     Гості, зобов'язані підтримувати чистоту в номері, берегти майно готелю і дотримуватися правил пожежної безпеки.
7.     Адміністратор має право відмовити в поселенні якщо:
 • відсутні документи, документи недійсні чи є підозри на те, що документи фальшиві;
 • відсутня оплата за номер у встановленому порядку і в необхідній сумі;
 • у Гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин, неадекватний, агресивно поводиться;
 • Гість відмовляється дотримуватися внутрішні правила проживання в готелі.
8.     З метою забезпечення порядку та безпеки в готелі забороняється:
 • Палити в номерах, холах і приміщеннях.
 • Користуватися в номері електричними приладами за винятком дозволених до використання.
 • Передавати стороннім особам ключі від номера.
 • Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.
 • Проносити на територію готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров'я оточуючих.
 • Переставляти і виносити меблі з номера.
 • Порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території готелю під дією наркотичних засобів.
 • Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров'я або майна інших осіб.
 • Заподіювати шкоду майну готелю.
 • Розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації їх перебування в готелі.
 • Розміщувати в номерах домашніх тварин. Готель залишає за собою право розірвати угоду з гостем, який проживає з тваринами.
9.     Просимо вас дбайливо ставитися до майна готелю, дотримуватися правил пожежної безпеки. Залишаючи номер, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло та інші електроприлади. У разі пошкодження майна. Готелю, клієнт зобов’язується компенсувати його у повному обсязі.
11.   Гості Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.
12.   У разі порушення правил проживання, встановлених у готелі, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні та залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління та непокору законним вимогам адміністрації.
13.   Відгуки та пропозиції по роботі готелю можна залишити у адміністратора готелю.
 
З питань додаткової інформації про послуги Готелю, будь ласка, звертайтеся до адміністратора Готелю.
Пребывание на территории спа-отеля "Потоки Хауз" с домашними животными запрещено.
Много шаблонов Joomla на JooMix.org